Sohbet Numaraları Sana Yeter

     İnsan yaradılış olarak bir birine ihtiyaç duyan bir varlıktır. Bu durum, sosyal olma bilincidir. Bu durum doğuştan gelir. Baskılana bilir ancak kötü sonuçlara sebep olabilir. Bu sonuçlar hayatta yıkıcı olgular olarak yansır. Her bir baskılama, var olan konuşma iç güdüsünü yok sayma hali, duyguların baskılanmasına yol açarak bir çok psikolojik rahatsızlığa sebep ola bilir. Ve zihin kötü olanı unutma durumuyla yüklendiği için baskılanan duygular, kötü olarak algılanır ve bir çok davranış bozukluğu, psikolojik rahatsızlığa sebep olur. Asosyallik ise bunların başında gelir.

Bu rahatsızlığın toplumda görülme sıklığı yaklaşık olarak % 25 oranındadır. Buna bazı genetik etkenler sebep olsa da, çocukluk döneminde alınan eğitimde yapılan ihmallerde etkendir. Anne ve babanın manevi olarak yokluğu, cezalandırma ve aşağılanma gibi tavırların olması sorunun ortaya çıkışını hızlandırmaktadır. Toplumda eğitim seviyesi düştükçe asosyallik daha fazla yaygın hale gelmektedir. Çevrenin geniş olması demek sosyalliğin sağlanması demek değildir. Kişinin çevresiyle ilişkiyi kaldırabilecek düzeyde olması halinde, sosyallik sağlanabilir.

Siz ya da çevrenizden biri için, asosyal olma yolunda bazı durumlar varsa ve bunları hissediyorsanız, önerimiz öncelikle bir danışmana, psikoloğa baş vurmanız. Neden insanlardan uzaklaşma isteği oluştuğunu konuşarak halletmeye çalışınız. Bunu yakın çevrenizden, ailenizden, ya da arkadaşlarınızdan biriyle de yapmanız mümkün. Fakat güvenecek kimseniz yoksa ya da durumu paylaşmak istemiyorsanız  Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetlerini deneye bilirsiniz. Sitemiz üzerinden ulaşa bileceğiniz bu hizmetler tamamen güvenlidir.  Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri dakika başına ücretlendirilen ve yedi yirmi dört açık olan hatlardır. Bu hatlar üzerinden yapılan konuşmalar asla kayıt altına alınmazlar ve üçüncü kişiler ile paylaşılmazlar.  Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri üzerinden yapacağınız konuşma için kadın partnerinizi kendiniz belirlersiniz. Üstelik konu ve zaman sınırlaması bulunmaz.