Güvenebileceğin Numaralar Canlı Sohbet Hattı

     İlişkilerinde güven sorunu yaşayan insanlar, bunu genel olarak ilişkinin içinde yaşanan bir olaya bağlanarak yaparlar. Örneğinin sevgilisinin 1 kez yalanını yakalayan kadın, bu noktadan sonra en küçük bir çelişkide ya da ispatı olmayan konuşmalarda sevgilisinden şüphe ederek onu yalancı konumuna koyar ve güvenmez. Yaşanan bu durum kişinin başkasına değil partnerine yalan söylemesi ile başlar. Genel manada sevgilisi başkasına yalanlar ile methiye düzse dahi kadın bunu  kaile almaz. Mesele ikili ilişkide gösterilenler, yapılan eylemler, konuşmalardır.

Güven sorununu aşmak öncelikli olarak kişinin kendi içinde başlar. Devam eden yalan ya da kandırmaca durumlarında bu geçerli değildir. Bunu bir kez yaşamış ve daha öncesinde normal bir ilişki geçirmişseniz, önceliğiniz şüphelerden kurtulmak olmalı. Bunları partnerinizle paylaşınız. Her durumda sizi alttan almasını beklemeyin. Çünkü her hareketinden şüphe ederseniz partneriniz de kendisini kötü hissedecektir. Öncelikle kendinize güvenin. Bunun yalnızca bir durum olduğunu ve geçtiğini düşünün. Konuşurken ya da kendinizi anlatırken çekinmeyin fakat kırıcı olmamaya çalışın.

Şayet durum pek iç açıcı görünmüyorsa bir ilişki danışmanına baş vurmak en akılcı çözümdür. 3. bir göz olarak ve bilirkişi olarak ilişki uzmanları bir çok evliliği ve ilişkiyi kurtarmaktadır. Fakat sorunu önce kendiniz çözmek istiyorsanız mutlak suretle konuşarak halletmeye çalışın. Partnerinize olmasa bile birileriyle konuşarak keşfi kendiniz yapa bilirsiniz.

Konuşacak kimseniz yoksa ve bir danışmana vakit ayıramıyorsanız, Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetlerini deneye bilirsiniz. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri dakika başına ücretlendirilen ve yedi yirmi dört açık olan hatlardır. Sohbet hatları, Sohbet hattı, Canlı Sohbet Hattı ve ya Sohbet Numaraları hizmetleri üzerinden yapacağınız görüşme için partnerinizi kendiniz belirlersiniz. Konu ve zaman sınırlaması olmadan yapacağınız bu sohbetler asla kayıt altına alınmaz ve 3. kişi ya da kurumlarla paylaşılmazlar.