SEVGİSİZ KALPLERİ ISITALIM - Sohbet Hatları

    Yalnızlık kalabalıklara bağlı değildir, sizi anlayacak kişilerin olmamasıdır yalnızlık. Aynı hileri paylaşamamaktır. Toplum içinde de yalnız hissedebilirsiniz, belki sevgiliniz yanında bile. Sevgiyi hissedemeyen herkes yalnızdır. Bu nedenle daha da hırçınlaşır ve solar hayata bakışı. Kalpler soğudukça hayattan da kopar. İnsanlardan uzaklaşır ve bu soğukluk yaşamını alt üst eder. Bu tarz insanlar için sevgi saçan insanlara ihtiyaç vardır. Sizi koşulsuz sevebilecek ve yalnızlığınızı giderebilecek sohbet hatları ortamında sevgisiz kalp kalmayacak. Çevrenizde sizi anlayan birilerini bulamasanız bile sohbet hatlarında arkadaşlar edinebilir ve kendiniz gibi hissedebilirsiniz. Basit düşüncelerden uzaklaşarak sevgisiz kalpleri bile eritebilirsiniz.

Kendi sohbet hatlarınızı kurmaya başlayarak sevgiye ulaşacaksınız. Yalnızlık baki değildir. Mumunuzu aydınlatan bir ateş ile çevrenize de ışık saçabilirsiniz. Sevgiyi paylaşmaktır esas olan. Hislerinizi saklamayın, sizi sevmeyenlerin bile sempatisini kazanacaksınız. Sevgi dolu yaşamlar sizden uzak değil.

Sohbet hatlarıyla gelen dostluk ve aydınlanmayı sürekli hissedebilirsiniz. Soğuk kalplere birebir olması için kurulan bu servisten her zaman faydalanabilirsiniz. Daha fazla insan daha fazla mutluluk felsefesiyle hareket eden dostlar sizler için de bir meşale taşıyor.